Przejdź do treści
Slider_1 300px
Slider_2 300px
Slider_3 300px
Slider_4 300px
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Przedszkole nr 70

Szkoła Podstawowa nr 40

Przejdź do treści

Wydarzenia

11 października - Projekt "Orientuj się we Wrocławiu"

Treść

"Dziś nasza szkoła wzięła udział w projekcie „Orientuj się we Wrocławiu”. Wszystkie klasy IV-VII poznały nową dyscyplinę sportową – biegi na orientację. Celem programu jest promocja biegu na orientację oraz aktywnego trybu życia. Projekt realizowany jest przez Departament Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej. Podczas zajęć młodzi sportowcy przyswajali sobie podstawową wiedzę, a także uczyli się, jak czytać mapę oraz co oznaczają symbole na niej zawarte. Serdecznie dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie zajęć."

Nauczyciel wychowania fizycznego

Iwona Szwedo

366396