Przejdź do treści
Slider_1 300px
Slider_2 300px
Slider_3 300px
Slider_4 300px
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Przedszkole nr 70

Szkoła Podstawowa nr 40

Przejdź do treści

Wydarzenia

3 października - VIIA i VIIB w Arboretum Leśnym

Treść

03.10.2023 roku uczniowie klasy 7a i 7b pojechali na wycieczkę do Arboretum Leśnego im. prof. Stefana Białoboka w Stradomii Dolnej. Na miejscu dzieci uczestniczyły w spotkaniu z panią edukatorką, która przedstawiła charakterystykę Arboretum Leśnego oraz zaprosiła do gry terenowej „Poznaj Arboretum Leśne”. Celem gry było zdobycie 15 różnych pieczątek umieszczonych na terenie Arboretum. Każda pieczątka to inne miejsce, za którym kryje się historia, idea i cele Arboretum. Podczas wycieczki wszyscy bawili się bardzo dobrze. Wyjazd zakończył wspólnie spędzony czas przy pieczeniu kiełbasek. Oby więcej takich wyjazdów!

282838