Przejdź do treści
Slider_1 300px
Slider_2 300px
Slider_3 300px
Slider_4 300px
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Przedszkole nr 70

Szkoła Podstawowa nr 40

Przejdź do treści

Wydarzenia

4 października - Światowy Dzień Zwierząt w świetlicy IID

Treść

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony 4 października był dla uczniów klasy IID wyjątkowym świętem. Dzieci opowiadały o swoich zwierzątkach domowych, czytały fragmenty książek, których bohaterami były zwierzęta oraz obejrzały film z ciekawostkami o jeżach. Wspólnie zastanawialiśmy się, jak możemy pomagać zwierzętom. Duża część zajęć wiązała się z kreatywnym świętowaniem tego wyjątkowego dnia: po kierunkiem jednego z uczniów powstały liski origami, dzieci wykorzystały kasztany i plastelinę do stworzenia ulubionych zwierzątek, z klocków powstał lisek. Każdy stworzył swoją przygodę z jeżem, który zamiast przygotowywać się do zimowego snu, wybrał się do lasu na grzyby, poleciał w kosmos lub postanowił pograć w piłkę.😊

358064