Przejdź do treści
Slider_1 300px
Slider_2 300px
Slider_3 300px
Slider_4 300px
Przejdź do stopki

Szkoła

Treść

 Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2021/2022


przedmiot

nauczyciel

klasy I-III

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Marta Bielecka

Edukacja wczesnoszkolna

 lic. Kamila Skalska

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Lidia Graboś

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Danuta Kreyczi

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Katarzyna Maciejewska

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Joanna Ogonowska

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Dominika Antczak

Edukacja wczesnoszkolna

 lic. Anna Teresińska

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Marzena Usińska

Język angielski

 mgr Izabela Jabłońska

Religia

 mgr Barbara Koczan

Gimnastyka korekcyjna

 mgr Grażyna Pierzchała-Dulowska

 

świetlica

Świetlica

 mgr Agnieszka Bromirska-Blekicka

Świetlica

 mgr Maria Furman

Świetlica

 mgr Barbara Jania

Świetlica

 mgr Iwona Szwedo

Świetlica

 mgr Hanna Kubica - kierownik świetlicy

Świetlica

 mgr Edyta Podalak

Świetlica

 mgr Marzena Jażdżyk

Świetlica

 mgr Olga Fiskies

Świetlica

 mgr Aleksandra Bombała-Nozderka

  

klasy IV-VIII

Język polski

 mgr Jolanta Belka

Język polski

 mgr Dorota Biedak

Język polski

 mgr Grażyna Sobieraj

Język polski  mgr Edyta Krawczyk

Język niemiecki

 mgr Katarzyna Nogała

Język niemiecki

 mgr Marta Obuszko

Język angielski

 mgr Hanna Cymbalista

Język angielski

 mgr Anna Khatri

Muzyka

 mgr Mariusz Binek

Plastyka

 mgr Mariusz Binek

Plastyka

 mgr Małgorzata Stasiak

Historia

 mgr Aneta Wójcik

Historia

 mgr Agnieszka Ptaszyńska

Wiedza o społeczeństwie

 mgr Agnieszka Ptaszyńska

Przyroda

 mgr Marzanna Kowalewska

Geografia

 mgr Alicja Smereka

Biologia

 mgr Marzanna Kowalewska

Chemia

 mgr Katarzyna Błocian

Fizyka

 mgr Katarzyna Błocian

Matematyka 

 mgr Katarzyna Dalecka

Matematyka 

 inż. Małgorzata Getek

Matematyka  mgr Małgorzata Stasiak

Matematyka

 mgr Marta Madziar-Yousef

Informatyka

 mgr Szymon Winiarczyk

Technika

 mgr Szymon Winiarczyk

Wychowanie fizyczne

 mgr Grażyna Skorupska

Wychowanie fizyczne 

 mgr Iwona Szwedo

Wychowanie fizyczne   mgr Jacek Wosiek

Wychowanie fizyczne 

 mgr Konrad Zawadzki

Edukacja dla bezpieczeństwa

 mgr Agnieszka Ptaszyńska

Religia

 mgr Justyna Pondel

Religia

 mgr Jerzy Dudek

Doradztwo zawodowe

 mgr Szymon Winiarczyk

 

Biblioteka

 mgr Anna Bogowska

Biblioteka

 mgr Agnieszka Gońda

Logopeda

 mgr Justyna Boczar

Pedagog

 mgr Kinga Ignaszewska-Łaz

Pedagog  mgr Monika Pintera

Psycholog

 mgr Katarzyna Pacholik

Terapeuta pedagogiczny

 mgr Maria Karel

Nauczyciel wspomagający

 mgr Agata Prystaj

Nauczyciel wspomagający

 mgr Joanna Kuriata

Nauczyciel wspomagający  mgr Mariola Kiewra
Nauczyciel wspomagający  mgr Monika Wrona

63759