Przejdź do treści
Slider_1 300px
Slider_2 300px
Slider_3 300px
Slider_4 300px
Przejdź do stopki

Szkoła

Treść

 Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2023/2024


przedmiot

nauczyciel

klasy I-III

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Marta Bielecka

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Danuta Kreyczi

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Katarzyna Maciejewska

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Claudia Mateusiak

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Joanna Ogonowska

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Joanna Rudniewska

Edukacja wczesnoszkolna

 lic. Anna Teresińska

Edukacja wczesnoszkolna

 mgr Marzena Usińska

Język angielski

 mgr Izabela Jabłońska

Religia

 mgr Agnieszka Sąsiada

Gimnastyka korekcyjna

 mgr Grażyna Pierzchała-Dulowska

 

świetlica

Świetlica

 mgr Hanna Kubica - kierownik świetlicy

Świetlica

 mgr Aleksandra Bombała-Nozderka

Świetlica

 mgr Agnieszka Bromirska-Blekicka

Świetlica

 mgr Olga Fiskies

Świetlica

 mgr Maria Furman

Świetlica

 mgr Bogumiła Gawłowicz

Świetlica

 mgr Katarzyna Hof-Szatkowska

Świetlica

 mgr Barbara Jania

Świetlica

 mgr Marzena Jażdżyk

Świetlica

 mgr Edyta Podalak

Świetlica

 mgr Joanna Rudniewska

Świetlica

 mgr Weronika Augustyniak

  

klasy IV-VIII

Język polski

 mgr Jolanta Belka

Język polski

 mgr Dorota Biedak

Język polski

 mgr Grażyna Sobieraj

Język polski

 mgr Edyta Krawczyk

Język polski  mgr Barbara Śmiegielska

Język niemiecki

mgr Joanna Smolka

Język niemiecki

 mgr Marta Obuszko

Język angielski

 mgr Patrycja Dzierżanowska

Język angielski

 mgr Anna Khatri

Muzyka

 mgr Mariusz Binek

Plastyka

 mgr Mariusz Binek

Historia

 mgr Aneta Wójcik

Historia

 mgr Agnieszka Ptaszyńska

Wiedza o społeczeństwie

 mgr Agnieszka Ptaszyńska

Przyroda

 mgr Marzanna Kowalewska

Geografia

 mgr Alicja Smereka

Biologia

 mgr Marzanna Kowalewska

Chemia

 mgr Katarzyna Błocian

Fizyka

 mgr Katarzyna Błocian

Matematyka 

 mgr Katarzyna Dalecka

Matematyka 

 inż. Małgorzata Getek

Matematyka

 mgr Małgorzata Stasiak

Matematyka

 mgr Edyta Wójciak

Informatyka

 mgr Grażyna Skorupska

Informatyka

 mgr Agnieszka Popiela

Technika

 mgr Dorota Biedak

Wychowanie fizyczne

 mgr Grażyna Skorupska

Wychowanie fizyczne 

 mgr Iwona Szwedo

Wychowanie fizyczne 

 mgr Sebastian Adamczewski

Wychowanie fizyczne 

 mgr Konrad Zawadzki

Edukacja dla bezpieczeństwa

 mgr Agnieszka Ptaszyńska

Religia

 mgr Justyna Pondel

Religia

 mgr Jerzy Dudek

Doradztwo zawodowe

 mgr Katarzyna Błocian

 

Biblioteka

 mgr Anna Bogowska

Logopeda

 mgr Katarzyna Krzemińska

Pedagog

 mgr Kinga Ignaszewska-Łaz

Pedagog  mgr Natalia Korczuk

Psycholog

 mgr Mariola Paulewicz-Kogut

Terapeuta pedagogiczny

 mgr Małgorzata Sorek

Nauczyciel wspomagający

 mgr Joanna Kuriata

Nauczyciel wspomagający

 mgr Monika Pintera

Nauczyciel wspomagający

 mgr Anna Słowińska-Rogala

Nauczyciel wspomagający

 mgr Monika Wrona

Nauczyciel wspomagający  lic Aleksander Kowalski
Nauczyciel wspomagający  mgr Katarzyna Szpak

358100