4 października - Akcja PRZERWA NA CZYTANIE w kl. I - III

4 października wszystkie klasy młodsze (1-3) wzięły udział w organizowanej przez bibliotekę szkolną V Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Uczniowie bardzo chętnie czytali przyniesione z domu książki na pierwszych trzech przerwach. W akcji wzięły udział wszystkie dzieci z klas 1-3. Miejmy nadzieję, że i tym razem udało się pobić rekord osób czytających na przerwie!

Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.