Przejdź do treści
Slider_1 300px
Slider_2 300px
Slider_3 300px
Slider_4 300px
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Przedszkole nr 70

Szkoła Podstawowa nr 40

Przejdź do treści

Wydarzenia

6-10 listopada - Zielona szkoła w Piechowicach klas 6b i 7a

Treść

W terminie 06.11.2023r. - 10.11.2023r. uczniowie klas 6b i 7a wzięli udział w zielonej szkole w Piechowicach. W dzień przyjazdu uczniowie udali się na pieszą wycieczkę na Złoty Widok w Michałowicach. Niewątpliwie zapierająca dech w piersiach była panorama z tarasu widokowego. Podczas pobytu uczniowie mieli również możliwość odwiedzić Leśną Hutę w Szklarskiej Porębie, gdzie zobaczyli jak pracownicy ręcznie nadają kształt i zdobią szkło. Wzięli również aktywny udział w zajęciach na terenie ośrodka: budowanie szałasów czy gry drużynowe. Dzięki pięknej pogodzie codziennie odbywały się wędrówki leśnymi szlakami. Wieczorami uczniowie brali udział w zabawie andrzejkowej oraz ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Wychowawczynie klas:

Grażyna Skorupska, Iwona Szwedo"

 

282834