Przejdź do treści
Slider_1 300px
Slider_2 300px
Slider_3 300px
Slider_4 300px
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Przedszkole nr 70

Szkoła Podstawowa nr 40

Przejdź do treści

Wydarzenia

15 września - Dzień Kropki w świetlicy

Treść

15 września klasa 2D świętowała w świetlicy szkolnej Międzynarodowy Dzień Kropki. Przeczytaliśmy opowiadanie Petera H. Reynoldsa pt. „Kropka”, które dało początek temu wyjątkowemu świętu. Rozmawialiśmy o naszych talentach, odwadze w ich odkrywaniu, rozwijaniu i pokazywaniu całemu światu…ale najprzyjemniejsze było uwalnianie pokładów kreatywności, które ta mała kropka wyzwoliła w każdym z nas. Dzieci przygotowały krótkie historie zamknięte w kropkach, którymi ozdobiły klasowe drzwi. Jedna z uczennic, podobnie jak Vashti z opowiadania P. H. Reynoldsa, stworzyła wystawę kropkowych prac 😊

282837