16 kwietnia - Posadziliśmy drzewo! (świetlica 3a)

W ramach zajęć świetlicowych klasa 3a wzięła udział w projekcie, którego końcowym etapem było wspólne posadzenie drzewa.
Dzięki pomocy i zaangażowaniu Rodziców udało nam się posadzić naszą wierzbę.
Wierzba płacząca została posadzona przy ulicy Przejazdowej. Będziemy mogli obserwować jak rośnie razem z nami.
Wybraliśmy dla niej nawet nazwę - Drzewek!
Na dębowej tablicy, którą podarował nam jeden z Rodziców złożyliśmy swoje podpisy.
Zakopaliśmy też klasową kapsułę czasu - metalową puszkę, w której umieściliśmy nasze zdjęcia, listy, karty z piłkarzami, pamiątki i zapiski. Umówiliśmy się na spotkanie pod naszym drzewem za 10 lat. Wtedy odkopiemy nasze skarby i powspominamy szkolne przygody.
Nie zabrakło też czasu na wspólną zabawę!
                                                                         Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować nasz cel!
                                                                                              Klasa 3a i Edyta Podalak