21 grudnia - Ten magiczny czas... kl. 3A

Ten magiczny czas…
Przygotowania do świąt idą pełną parą! Dekorujemy swoją salę malując na oknie świąteczne motywy. Ozdabiamy domki,wieszamy świąteczne dekoracje.
Mamy w sali magiczny domek z piernika, kominek i sanie Mikołaja. W powietrzu unosi się zapach pieczonego jabłka i cynamonu.
Codziennie wykonujemy zadanie z samodzielnie wykonanego przez Nas kalendarza adwentowego.
W ramach zadań przeprowadziliśmy miedzy innymi wywiad z Panią woźną,klasą 1b wraz z Nauczycielką Panią Olgą Friskies oraz  zaśpiewaliśmy piosenkę młodszym koleżankom i kolegom.
Rozwijamy swoją kreatywność tworząc piękne dekoracje świąteczne: lampiony, gwiazdy, ozdobne szyszki, domki z piernika i wiele innych.
Czekamy na święta z niecierpliwością, wypatrujemy śniegu za oknem.

Całej Społeczności Szkolnej życzymy spokojnych,rodzinnych i białych Świąt Bożego Narodzenia oraz
odpoczynku i czasu na rozmowy, gry i wspólne kolędowanie.
Klasa 3 A

Ja również dołączam do życzeń
Edyta Podalak