Przejdź do treści
Slider_1 300px
Slider_2 300px
Slider_3 300px
Slider_4 300px
Przejdź do stopki

Osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022

Treść

KONKURSY SZKOLNE

  Imię i nazwisko ucznia/grupa Klasa Miejsce Nazwa konkursu szkolnego Organizator konkursu
1. Szymon Parol IV I Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych  

Marta Obuszko

Katarzyna Nogała

Martyna Dębicka V II
Mikołaj Frett V
Maciej Łudczak V
Karolina Szary VI III
2. Bartosz Starczewski II I

Konkurs biblioteczny "Jesienna zakładka do książki"

Agnieszka Gońda
Aleksandra Okonek III II
Marek Cieśla II III
Nina Szumilak II wyróżnienie
Anna Żaba III
Marianna Zarańska II
Zuzanna Lenar II
Zuzanna Chudzik II
Noemi Kucięba-Jura II
Aleksander Szenfeld III
3. Maja Pawlik III I
 
Najpiękniejsza Szopka Betlejemska Joanna Ogonowska 
Nina Szumilak II
Leon Grosman II II
 

Małgorzata Kuliga

Zuzanna Lenar

II
Borys Tkocz II

III

Paweł Misiak  Bartosz Starczewski II
Milena Boksa  Maja Łagódka II wyróżnienie
Matylda Michlewicz  III
4. Emilia Dawiskiba VIII I Konkurs recytatorski dla klas 7 i 8 Anna Bogowska
Lena Czepil VII II
Julia Machna VIII III
Alicja Rajkowska VIII wyróżnienie
5. Julia Prociak I I Szkolny konkurs świetlicowy „Jesień w lesie” 

Hanna Kubica 

Marzena Jażdżyk

Zuzanna Lenar II
Anna Żaba III
Laura Szpaczek I II
Amelia Wojtukiewicz II
Aleksandra Okonek III
Hanna Dakuchayeva I III
Michalina Starościak II
Lena Noga III
Wiktor Kośmider I wyróżnienie
Małgorzata Kuliga II
Weronika Orda III
6. Natalia Dadacz I I Szkolny konkurs świetlicowy „Spotkanie z Mikołajem”

Barbara Jania

Olga Fiskies

Michalina Starościak II
Rafał Bzdyl III
Kaja Skowron I II
Klara Nosko II
Aleksandra Okonek III
Maria Faraniec I III
Grażyna Urban II
Weronika Orda III
Miłosz Oleniuk I wyróżnienie
Adam Wolanin II
Zuzanna Lipiec III
7. Aleksandra Okonek III I Konkurs biblioteczny "Portret bajkowego Misia" Agnieszka Gońda
Jan Matysiak I II
Patryk Wójcik I III
Lena Ozarków II wyróżnienie
Szymon Miller II
Marta Majkowska II
Zuzanna Chudzik II
Małgorzata Kuliga II
Lena Noga III
Pola Krzyśków III
8. Julia Majchrzak I I Szkolny konkurs świetlicowy "Fantazje zimowe" Katarzyna Hof- Szatkowska                        Agnieszka Bromirska – Blekicka
Noemi Kucięba – Jura II
Pola Krzyśków III
Natalia Dadacz I II
Zofia Różaniecka II
Weronika Orda III
Jagna Gołębiowska I III
Michalina Starościak II
Zuzanna Rogoza III
Tymon Chmielewski I wyróżnienie
Jerzy Gorczyński II
Anna Żaba III
9. Małgorzata Kuliga II I

Konkurs "Rozpisane Sołtysowice" pod patronatem Rady Osiedla Sołtysowice

Klasy I-III

Dorota Biedak
Adam Wolanin II II
Maksymilian Magiegowski III III
Emilia Sierny IV I

Konkurs "Rozpisane Sołtysowice" pod patronatem Rady Osiedla Sołtysowice

Klasy IV-VIII

Dorota Biedak
Oliwia Nowak V II
Zuzanna Todek IV III
10. Hanna Dakuchayewa I

KLASY 1

I

Konkurs plastyczny dla klas 1-3 "Kobiety wśród wrocławskich krasnali"

Lidia Graboś
Michalina Starościak II

KLASY 2

I

Zofia Plewa II

KLASY 2

I

Aleksandra Okonek III

KLASY 3

I

Maksymilian Magierowski III

KLASY 3

II

Aleksander Szenfeld III

KLASY 3

III

11. Oliwia Falkiewicz V I Szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas 4-6 Anna Bogowska
Karolina Wawrzyniak IV II
Milena Kobylarek VI III
Milena Yilmaz  IV III
12. Paulina Ożóg V I Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego "Meine Osterkarte"

Katarzyna Nogała

Marta Obuszko

Lena Jankiewicz  VII II
Mia Urbańska IV III
Piotr Rzeszowski  V III
Antoni Patryn V wyróżnienie
13. Julia Machna VIII I Konkurs na recenzję książki Anna Bogowska
Kinga Mazur VIII II
Piotr Rzeszowski V III
Natalia Skarżyńska V III
14. Milena Kobylarek VI I

Konkurs „Biblioteczny mem”

Anna Bogowska
Piotr Rzeszowski V II
Adam Kowalczyk VI III
15. Krzysztof Miśkiewicz VI I

Konkurs „Zaczytani”

Anna Bogowska
Grzegorz Zdobylak IV II
Emilia Sierny IV II
Anna Czekierda IV III
Zofia Legiędź V wyróżnienie
Filip Lang IV
Hannah Fitton IV
Franciszek Zega IV
Aleksandra Bogdziun IV
16. Weronika Podemska V wyróżnienie

Konkurs „Poznaj autora książek”

Anna Bogowska
Aleksandra Biedak VIII uczestnik
Franciszek Zega IV
Klaudia Dwornik VIII
Maja Pawlik VII
17. Jan Dreiseitel I Mistrz Ortografii klasy I Konkurs ortograficzny dla klas I-III Lidia Graboś
Stanisław Gorzkiewicz II Mistrz Ortografii klasy II
Maksymilian Magierowski III Mistrz Ortografii klasy IIII
Aleksander Szenfeld  III
18. Małgorzata Kuliga II wyróżnienie za udział Bilet powrotny do biblioteki Agnieszka Gońda
Zuzanna Chudzik II
Sasza Pieczewski II
Aleksander Szenfeld III
Lena Noga III
Mikołaj Tracichleb II
Lena Rzepka III
Kristina Karanevskaya II
Ewa Mankiewicz II
Klara Nosko II
Natalia Tuszyńska II
Leonard Koziołek II
Marta Lis III
19. Piotr Rzeszowski V I Szkolny Konkurs Poetycki pt. "Mama to najpiękniejsze słowo świata!"

Jolanta Belka

Barbara Śmigielska

Anna Bogowska

Aleksandra Biedak VIII I
Michał Kucharski VII II
Lena Czepil VII III
20. Julia Machna VIII I Szkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej Agnieszka Ptaszyńska
Milena Majcherek  VIII II
Alicja Rajkowska VIII III
21. Urszula Król I Mistrz detektywów Klasy I Konkurs biblioteczny "Detektywi w bibliotece" Agnieszka Gońda
Jan Matysiak I wyróżnienie
Zofia Banach I
Tomasz Lang I
Kalina Skut-Portillo I
Rafał Bzdyl III Mistrz detektywów klas 2-3
Witold Szczytkowski III
Michał Wargocki II wyróżnienie
Leonard Koziołek II
Alicja Jarkiewicz III
Ignacy Płóciennik II
Ewa Mankiewicz II
Grażyna Urban II
Antonina Pawlik III
22. Nina Szumilak II I

Konkurs biblioteczny "Najlepszy Czytelnik roku szkolnego 2021/2022"

(klasy 1-3)

Agnieszka Gońda
Maja Łagódka II I
Małgorzata Kuliga II I
23. Laura Szpaczek I I Konkurs świetlicowy "Wiosenne impresje”

Aleksandra Bombała – Nozderka

Marzena Jażdżyk

Ewa Mankiewicz II I
Aleksandra Okonek III I
Małgorzata Płaziuk I II
Paweł Misiak II II
Kinga Bujak III II
Jakub Józefowicz I III
Jagoda Nosko II III
Anna Źaba III III
Weronika Orda III wyróżnienie
24. Jagna Gołębiowska  I I Konkurs świetlicowy ”Podróże dookoła świata" Edyta Podalak
Julia Franaszek II I
Matylda Michlewicz III I
Kazimierz Stępień I II
Igor Jewczuk II II
Anna Żaba III II
Jan Dreisetel I III
Małgorzata Kuliga II III
Pola Krzyśków III III
25.

Zofia Nowak

Alicja Herba

Justyna Szewczuk

VIII

VIII

VIII

I

II

III

Konkurs o tytuł szkolnego Mistrza Pierwszej Pomocy roku szkolnego 2021/2022  Agnieszka Ptaszyńska
           

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych w roku szkolnym 2021/2022:

  Imię i nazwisko ucznia/grupa Klasa Miejsce Nazwa konkursu/olimpiady Nauczyciel przygotowujący (organizator konkursu) Organizator (Szkoła lub instytucja)
1. Małgorzata Kuliga II III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny w 100 lecie urodzin Tadeusza Różewicza Joanna Ogonowska 

Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu

Borys Tkocz  II wyróżnienie
2. Borys Tkocz  II wyróżnienie Konkurs międzyszkolny "Co z tym powietrzem" Joanna Ogonowska  Uniwersytet Wrocławski Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego Zakład Klimatologii i Ochrony Atmosfery
3. Adam Wolanin  II wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bądź widoczny noś odblaski" 2021 r  Joanna Ogonowska Straż Miejska Wrocław
Bartosz Starczewski II wyróżnienie
4. Nina Szumilak II nagroda równorzędna z pierwszym miejscem  Wojewódzki XXIX Konkurs Plastyczno-Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betejemska 2021" Joanna Ogonowska MDK "Sródmiescie", Muzeum Etnograficzne
Bartosz Starczewski II
Paweł Misiak II
Małgorzata Kuliga II wyróżnienie
Zuzanna Lenar  II
Leon Grosman II
5. Marek Cieśla II wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wszyscy święci Europy" Joanna Ogonowska Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku
6. Marek Cieśla II I Konkurs międzyszkolny na komiks pt."Moja przygoda z książką" Joanna Ogonowska Szkola Podstawowa nr 29 im. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu
Zuzanna Lenar II III
Małgorzata Kuliga II wyróżnienie
Maja Łagódka II
Leon Grosman II
Igor Jewczuk II
Zuzanna Chudzik II
7. Lena Rzepka III I

Międzyszkolny XXI Konkurs Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale"

Lidia Graboś Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego  Towarzystwo Miłośników Wrocławia
Lena Noga III II
Maksymilian Magierowski III II
8. Jacek Hajm II I

Międzyszkolny konkurs "Kenia - dziecięca studnia marzeń"

kategoria plastyczna – klasy I-III

Joanna Ogonowska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu
Nina Szumilak II II
Borys Tkocz II wyróżnienie
Marta Majkowska II
Bartosz Starzewski II
Zofia Plewa II
Nina Szumilak II I

Międzyszkolny konkurs "Kenia - dziecięca studnia marzeń"

kategoria: literacka - klasy I-III

Joanna Ogonowska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu
Igor Jewczuk II II
9. Leon Grosman II I

 XVII Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Dzieli nas pół wieku"

kategoria: portret literacki – dzieci

Joanna Ogonowska Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
Marek Cieśla II wyróźnienie
Zuzanna Lenar II
Marta Majkowska II wyróźnienie

XVII Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Dzieli nas pół wieku"

kategoria: praca plastyczna – dzieci

Joanna Ogonowska Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
10. Marek Cieśla II I XXX edycja konkursu plastycznego na medal i małą formę rzeźbiarską "Teatr zwierciadłem życia. Moje spotkania z teatrem" Joanna Ogonowska Dział Pedagogiczny Muzeum Miejskiego Wrocławia
Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego
(Oddział Muzeum Miejskiego Wrocławia)
Maja Bogucka II I
Adam Wolanin II wyróżnienie
Maja Łagódka II
Igor Jewczuk II
             

 

366398