Zbiórka darów dla zwierząt

W dniach 16.10 – 27.10.2023r. w naszej szkole odbędzie się zbiórka darów dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Odział we Wrocławiu. Dary zostaną przekazane dla kotów odebranych interwencyjnie, które czekają na nowych, odpowiedzialnych opiekunów w domach tymczasowych oraz bezdomnych kotów miejskich.

Uratowane koty często wymagają leczenia, są też wśród nich te z chorobami przewlekłymi – m. in. cukrzyca, mocznica, alergie oraz niepełnosprawne - wymagają kosztownej opieki oraz leczenia.

Ze względu na stan zdrowia naszych podopiecznych prosimy o:

• karmę mokrą lub suchą z wyższą zawartością białka lub bezbożową np. sucha (Brit Care, Fitmin, Josera, Taste of the Wild, Acana, Eukanuba, Wolf itp.,); mokra (Rinti, Rocco, Animonda Gran Carno, Carnilove)
    ew. z marketów: (BIEDRONKA) Maxi Natural, (LIDL) Orlando Piure Taste, Coshida Pure Taste; (NETTO) Sheba, Gurmet, (ROSSMAN) Shelma, Sheba, Cesar, Optymalna Dieta, Dolina Noteci, Butcher's Bio Foodskarma

• karmę specjalistyczną ze sklepów zoologicznych dla przewlekle chorych zwierząt typu URINARY, GASTROINTESTINAL, RENAL, HYPOALLERGENIC

• środki na pchły i kleszcze

• zabawki dla zwierząt i inne akcesoria ( nie zbieramy pluszaków)

• szampony dla zwierząt

• artykuły higieniczne - ręczniki papierowe, podkłady higieniczne, chusteczki nawilżane

• czyste legowiska dla zwierzaków, koce, kołderki dziecięce

Za ofiarowaną pomoc serdecznie dziękują bezdomne zwierzęta :)