Festyn

Już 23 września, od godziny 10.00 do 15.00, zapraszamy Państwa na festyn na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4. Ten festyn to także szansa, aby na naszym terenie powstała ciekawa atrakcja sportowa dla naszych dzieci. Dlatego prosimy o dwie rzeczy:

1. Przeczytanie tej wiadomości do końca.

2. Państwa zaangażowanie (wystarczą 2 minuty).

Dzięki współpracy szkoły, rady rodziców oraz rady osiedla Sołtysowice, mamy szansę, w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, postawić na terenie placówki atrakcję, którą na potrzeby projektu nazwaliśmy "SPORTOWĄ ŚCIEŻKĄ ZDROWIA".

Czym ona jest?

To obiekt sportowy o powierzchni około 200 m2 z miękką, bezpieczną nawierzchnią oraz minimum jednym dużym urządzeniem sportowo-treningowym (drabinki, poręcze, obręcze, drążki gimnastyczne itp.), oraz kilkoma mniejszymi urządzeniami jednofunkcyjnymi.

Link do projektu: https://bit.ly/SportowaŚcieżkaZdrowiaSP40

Czego potrzebujemy?

Państwa głosów (a także głosów babć, dziadków, wujków, cioci i każdego, kto ma PESEL – nie muszą nawet być z Wrocławia :)). Policzyliśmy, że liczba 3 tysięcy głosów powinna pozwolić osiągnąć ten cel. Wydaje się to więc realne do osiągnięcia, ale podkreślamy ponownie, że potrzebujemy tu Państwa pomocy.

Kiedy działać?

Głosowanie trwa od 22 września do 9 października 2023 roku (jeszcze Państwu o tym przypomnimy). A najlepszym czasem do oddania głosu będzie właśnie festyn 23 września (10-15), na którym na Państwa oraz Państwa pociechy czeka sporo atrakcji, począwszy od eksperymentalnego namiotu Tauronu, a na kiermaszu różności kończąc.

Krótka matematyka :)

Jeśli w placówce mamy 600 dzieci, a głosowanie trwa 14 dni, to wystarczy, że co drugi dzień każdy uczeń/rodzic namówi na głosowanie 1 osobę. Wierzymy, że wspólnie damy radę, tym bardziej, że numer projektu, o który walczymy, to szczęśliwa "13" :)

Zachęcamy do głosowania!